Przejdź do treści
Strona główna » Zabierz dziecko na Folkowisko!

Zabierz dziecko na Folkowisko!

Zabierz dziecko na Folkowisko!

Zabierz dziecko na Folkowisko!

Festiwal Folkowisko zakończył się, a my wciąż wspominamy emocje i energie tamtych dni. Tak jak obiecaliśmy, była zabawa, były koncerty, warsztaty oraz obcowanie z naturą. Mówiliśmy również o tym, że Folkowisko zachęca rodziny do wyboru Gorajca jako miejsce na lipcowy wypoczynek, ponieważ deklarowaliśmy, że wasze pociechy na pewno nie zaznają u nas nudy. I tak też się stało.

 

Z roku na rok ilość tych najmłodszych festiwalowiczów wzrasta, co jest dla nas nie lada wyzwaniem, ale jednocześnie ogromną radością. Na tegorocznym Folkowisku nasza dzieciowioska nie mogła odpędzić się od nowych gości i zabawy. Zapewniliśmy dzieciom różnorakie atrakcje i jesteśmy przekonani, że udało nam się podołać wyzwaniu i najmłodsi bawili się równie dobrze, jak ich rodzice. W dzieciowiosce od rana do wieczora odbywały się warsztaty, które cieszyły się niemałą frekwencją. Joanna Augustyniak prowadziła kolorowe warsztaty migania dla dzieci, na których uczyła maluchów jak porozumiewać się ze sobą, bez użycia mowy.

Ogromne zainteresowanie przyciągnęły warsztaty kuglarskie prowadzone przez grupę artystyczną Leśne Licho oraz Utopię Zamość. Ewelina Majka pokazała jak wykonać lalkę motaną ze szmatek, a grupa pod nazwą Sztuka Tworzenia swoimi wielkimi bańkami mydlanymi rozpromieniła pochmurny dzień. Dodatkowo jedną z największych atrakcji była bitwa balonowa oraz konkurs na najbardziej brudne dziecko na festiwalu. Zabawy nie odbyły się bez odpowiedniej oprawy muzycznej tj. koncertu Czereśni, czyli Hańba Junior.

Za rok kolejna edycja Folkowiska – Wehikuł Czasu. Jeśli wciąż martwisz się o to, czy twoje pociechy znajdą tu dla siebie jakieś zajęcie, to możemy zapewnić, że dobrze się nimi zajmiemy! Festiwal jest otwarty dla całych rodzin i nie ma obaw o to, że dzieci zatęsknią za internetem i bajkami!

Daria

 

 

[rl_gallery id="1215"]

 

 

https://www.facebook.com/festiwalfolkowisko/videos/355013078525710/UzpfSTE3MzYxODAyODM6MTAyMDU1NjQwODU3MzgyNjQ/