Przejdź do treści
Strona główna » Folkowisko 9 i 1/2 – wpuszczamy ludzi! Dołącz!

Folkowisko 9 i 1/2 – wpuszczamy ludzi! Dołącz!

Wyjątkowe Folkowisko – choć z daleka – zawsze blisko

Czołem, 

jak obiecywaliśmy, zdradzamy dziś informację, jak chcemy przekształcić cały świat w jedno wielkie Folkowisko! 

Będzie dobrze. Będzie można uczestniczyć on-line. Będzie można też uczestniczyć naprawdę, fizycznie, realnie, dosłownie, w Gorajcu! Więcej informacji poniżej!

Czyli szykuje się jeden z nielicznych PRAWDZIWYCH festiwali tego lata! 

A spotkanie umilą nam legendy polskiej sceny etno! Będą z nami mocarne Tęgie Chłopy, Muzykanci oraz Jacek Hałas 🙂 

Bądźcie na łączach!

Dla tych, którzy będą uczestniczyć online, musimy dodać, że to nie będzie zwykła transmisja. Tych było już wiele. My, zaprosimy Was do czynnego udziału w koncertach, debatach i warsztatach i wpływania na nie. Jak? Sami zobaczycie! Ale musicie być z nami!

Wyjątkowe Folkowisko – choć z daleka – zawsze blisko

Folkowisko jest tam, gdzie są ludzie Folkowiska. A oni – ludzie Folkowiska to jak wiemy niesamowita energia. Stworzymy wielką (globalną) folkowiskową wioskę. Nasza impreza będzie tam, gdzie znajdzie się chociaż jeden folkowiczanin. 

Mimo ograniczeń chcemy stworzyć coś wspólnie i poczuć się czescią większej całosci. Zapraszamy Was do organizacji wielu małych folkowiskowych spotkań – AMBASAD GORAJCA!

Jeśli nie możecie być w Gorajcu, zróbcie Gorajec u siebie. Rozpalcie ognisko. Spędźcie noc w namiocie. Zaopatrzcie się w dobry napitek i posiłek. Spotkajcie się ze znajomymi na żywo lub połączcie przez Facebook (polecamy nowe narzędzie – pokoje Messengera).

Słuchajcie naszej muzyki i debat, a jak macie ochotę zaproście własną kapelę, albo pośpiewajcie sami. I łączcie się z naszą wspólnotą – będziemy nawiązywać kontakt z Wami – jako ambasadami Gorajca rozrzuconymi po całym świecie, a chętni trafią do transmisji online. Jak zostać ambasadorem i jakie będą zasady działania – poinformujemy Was już w następnym spotkaniu Q&A 16 czerwca o 20:00. 

No i teraz najlepsze…

…bo część z Was możemy zaprosić do realnej, fizycznej obecności w Gorajcu!

Na koncerty i dyskusje, które będą odbywać się podczas Folkowiska 9 i ½ wejść będzie mogło 149 osób. 

Jakie będą zasady? 

  • w maseczkach, z zachowaniem obowiązkowego 2-metrowego dystansu między uczestnikami, 
  • Nocleg na polu namiotowym lub w hotelach/agroturystykach – tutaj można wybrać: Noclegi.
  • ostrożnie, z zachowaniem zdrowego rozsądku, 
  • obecność do określonej godziny. Później będziecie musieli opuścić teren Chutoru. 

 

Kto będzie mógł wejść na teren Chutoru? Otóż dołączyć do imprezy będą mogły osoby, które wesprą Stowarzyszenie Folkowisko darowizną w wysokości co najmniej 149 zł
(można i więcej 🙂 ). Osoby te włączymy do Grupy Folkowiskowego Wsparcia 2020 i pierwsze 149 osób będzie miało prawo wejść na teren wydarzenia.   

Dlaczego darowizna, a nie bilety wstępu? Chcemy, żeby wejście na teren Festiwalu uzyskały osoby, które “czują” i popierają naszą misję. Dlatego nie sprzedajemy biletów, ale zapraszamy Was do dołączenia do Grupy Folkowiskowego Wsparcia. Wejście na teren Folkowiska 9 i 1/2 będzie istotnym, ale nie jedynym sposobem podziękowania im za wsparcie. 

Zebrane środki przeznaczymy na honoraria dla występujących, zakup środków czystości i infrastruktury wymaganej przy organizacji wydarzeń w czasach COVID. Jeśli po organizacji Folkowiska pozostaną dodatkowe środki zebrane w ramach darowizn pomogą nam rozwijać i planować dalszą działalność.

Link do wpłat: https://folkowisko.pl/udzial/

Link zostanie wyłączony, gdy przekroczymy liczbę osób, które będą mogły wejść na teren wydarzenia. 

Wpłacone środki przeznaczymy na organizację imprezy oraz przygotowanie magicznego, Folkowiska 2021 pełną parą!