Przejdź do treści
Strona główna » Open Call – otwarty nabór pomysłów na aktywności festiwalowe

Open Call – otwarty nabór pomysłów na aktywności festiwalowe

Chcesz poprowadzić warsztaty podczas Folkowiska? Znasz się na czymś jak mało kto i chętnie podzielisz się swoją wiedzą? Open Call to możliwość dołączenia do wydarzenia nie tylko jako uczestnik, ale również gość programowy. Zgłoś nam swój pomysł wypełniając ankietę.

Program Festiwalu Folkowisko to nie tylko muzyka. Rokrocznie wypełniamy go szeregiem wydarzeń, w których bardzo mocno stawiamy na edukację, zwłaszcza w jej praktycznych przejawach, promocję literatury, czy turystyki. Nasi goście mają wyjątkową okazję, by rozwijać swoje talenty i zdobywać nowe umiejętności. Tylko w ubiegłym roku zaproponowaliśmy możliwość wzięcia udziału w 65 różnych warsztatach, 13 spotkaniach i 10 rajdach, co dało 140 godzin różnych aktywności! To oczywiście nie wyczerpało całej festiwalowej oferty. W tym roku nie zamierzamy obniżać poprzeczki, zatem poszukujemy kreatywnych partnerów, którzy twórczo wzbogacą i urozmaicą festiwalową ofertę.

Folkowisko Gusła odbędzie się w dniach 13 – 15 lipca 2023 r.
Udział w programie może stanowić prelekcja, warsztat, dyskusja, zajęcia dla dzieci czy inne działania. Formuła jest otwarta i od zgłaszającego zależy, jak będzie chciał wykorzystać swój czas – ważne, żeby było interesująco. W pierwszej kolejności rozważymy propozycje spójne z tegorocznym motywem przewodnim festiwalu.

Aby przedstawić nam swój pomysł wystarczy wypełnić poniższy formularz zgłoszeniowy i przesłać go do dnia – 31. maja 2023 r.
Open Call – ankieta zgłoszeniowa
Open Call – Майстер-класи Folkowisko 2023

Pytania o dodatkowe informacje prosimy kierować:
– mailowo na adres: jarmarkcudow.folkowisko@gmail.com
– telefonicznie: 697 325 892 do Iwony Pawelec Burczaniuk, koordynatorki Jarmarku i Strefy Warsztatów.

Zachęcamy do obserwowania strony Folkowisko Festiwal, aby być na bieżąco z naszymi działaniami.