Przejdź do treści
Strona główna » Kochani Dzieciowioskowi Rodzice!

Kochani Dzieciowioskowi Rodzice!

#dzieciowioska 🤸 Dziś małe, świąteczne orędzie od nasze dzieciowioskowej 🥳 Niny!
Kochani Dzieciowioskowi Rodzice!
W czas przedświąteczny i świąteczny – proszę ja Was bardzo – lubcie swoje dzieci! Bo tego, że je kochacie nad życie – jestem pewna❣️
Pozwólcie sobie na zrobienie nieidealnych pierników ozdobionych rączkami Waszych Dzieci i nieidealną choinkę z papierowymi ozdobami wykonanymi wspólnie z Waszymi Dzieciakami❣️Zaangażujcie je w przygotowywanie świątecznych smakołyków, nawet jeśli miałoby być ich o połowę mniej. Bawcie się przygotowaniami i wspólnym czasem, nawet jeśli mieszkanie miałoby nie wyglądać jak muzeum 😉 Poproście o pomoc w zapakowaniu prezentów – nie będą wyglądały jak te szablonowo, równiutko, idealnie zapakowane w galeriach handlowych. Wyłączcie tv i telefony, zagrajcie w planszówki, zabawcie się w Psi Patrol albo bohaterów Marvela 😉 Pośpiewajcie kolędy i idźcie na zimowy spacer.
Z całego serca – życzę Wam takich nieidealnych, nienadętych Świąt w doborowym towarzystwie Waszych Dzieci, które zamiast wkurzać “przeszkadzaniem” w napiętym grafiku przygotowań, będą lubianymi i docenianymi pomocnikami swoich wspaniałych Rodziców! Bawcie się dobrze!
Ekipa Dzieciowioski 🌲