Modnaja Cišotka – jeżeli szukacie koszulek z szalonym, nietuzinkowym motywem, ręcznie malowanym, to na pewno znajdziecie je u Modnaja Cisotka.
Cudny Len – ekologicznie, wyjątkowo, twórczo i do tego handmade! Cudny len oferują biżuterię sznurkową ozdoby i wyroby z lnu, wełny i filcu.
Naturalart – jesteśmy fanami nietuzinkowych pasji, dlatego na Folkowisku nie mogło zabraknąć pasjonata ciężkich tworzyw, czyli Natural Art, który odwiedzi nas z upcycklingową biżuterią, biżuterią własnoręcznie tworzona z miedzi, mosiądzu, stali, kamieni półszlachetnych i innych materiałów naturalnych.
J&P Ceramic Boat – chcecie popłynąć ceramiczną łódką w niezwykły świat ręcznie malowanych ubrań oraz niepowtarzalnych wyrobów ceramicznych? Wsiadajcie na pokład do J&P Ceramic Boat
Eco-Folk – artyści podobno nieobliczalni są, a Ci z Eco-Folk nie dość, że eco to jeszcze w drewnie malują i to w ludowym stylu.
VENAart – Anna Ochotnicka – skoro ani w folkowiskowej ekipie, ani w kapelach aniołków nie znajdziecie, to sprowadzamy dla was VENAart, która własnoręcznie szyje, a także wyrabia z ceramiki aniołki! A jeśli chcecie to nawet obrazek malowany na desce i eko wianek Wam zaoferuje.
Rosa Robito – coś z niczego, czyli rękodzieło wykonane z tkanin z odzysku. Wyjątkowe, niepowtarzalne elementy garderoby w tym np. spódnice z obrusów farbowane i szyte własnoręcznie.
OLKA.Rękodzieło – kiedy Folkowisko się zakończy i ze smutkiem wrócimy do domu, będziemy mogli odpalić sojową świecę od Olka.rękodzieło, a nawet zjeść pocieszającą kolację podaną na drewnianej desce, którą również kupicie od tej wystawczyni.
TOMBAS – muzykantów na Folkowisku nie brakuje, a i wśród wystawców kilku się znajdzie! TOMBAS to pasjonat muzyki, twórca instrumentów perkusyjnych: recyklingowych happy drums (tank, drums, gazofony), na których każdy może się szybko nauczyć grać. Powstają ze starych butli gazowych + ręcznie robi kalimby z drewna i z kokosa, rury didgeridoo, kije deszczowe z bambusa, burzowce, dzwonki
Rzeczy Drugie – sklep charytatywny – deszcz na Folkowisku to już tradycja, więc jeśli tylko Wam coś zmoknie, to kierujcie się do Rzeczy Drugie – wyjątkowej inicjatywy, z której dochody ze sprzedaży wspierają uchodźczynie/uchodźców na Lubelszczyźnie.
Manufaktura Barw – talent, przyroda, zwierzęta – to wszystko zobaczycie na wyrobach od Izabelki Polakowskiej. Koszulki, torby, magnesy, poduszki, pocztówki malowane akwarelami. Dodatkowo w razie nadmiernych tańców zakończonych bólami stawów, dziewczyna poratuje olejem żywokostowym
Roślinne obrazy – jeżeli jesteście fankami/fanami wyjątkowych pomysłów w sztuce, to koniecznie sprawdźcie obrazy z suszonych roślin w ramkach u Roślinnych Obrazów.
Źmicier Szyło – wyjedź z Folkowiska z portretem lub karykaturą od artysty-grafika rysowanym na żywo. Czarne lub w kolorze, ołówkiem, kredką, a nawet węglem, od wyboru do koloru, a to wszystko od ogromnie doświadczonego artysty, który pracował między innymi w Wiedniu i Mediolanie
Z głową w piórach – jest lato, a więc czas na odrobinę szaleństwa. Z głową w piórach oferuje ozdoby biżuterię wykonaną z naturalnych, rzadkich ptasich piór.
Na Folkowisko przybędą również wystawcy, którzy zaspokoją potrzeby żołądkowe, w tym:
Cydr Filomeos – dla każdego coś dobrego, nawet rzemieślniczy cydr się znajdzie, a dodatkowo i perry z owoców tworzone w osobistym sadzie w Różańcu pod Tarnogrodem.
Wyrób i Sprzedaż Obwarzanków – nie samym cydrem, winem i piwem folkowiczanin żyje, dlatego zawita na Folkowisko glutenowy król, czyli OBWARZANEK!
Winnica Melancholia – na Folkowisku nie może również zabraknąć klasycznych trunków, dlatego z pomocą przybywa Winnica Melancholia z winem gronowym z własnej winniccy.
Multimix – jest również miejsce na odrobinę słodkości – wata cukrowa, popcorn, kukurydza w kolbach, gofry bąbelkowe, hot-dogi francuskie.
Franciszek i Janina Szynal – dla osłodzenia sobie życia Franciszek i Janina Szynal przywiozą do nas miód, a do tego rozweselające makatki.